Pożegnania nadszedł czas

Kolorowe ferie

KOLOROWE FERIE W NIEDOMICKIM PRZEDSZKOLU

16.02 – 20.02. 2015r.

Publiczne Przedszkole w Niedomicach zaprasza wszystkie przedszkolaki i ich rodzeństwo z kl. I – III na organizowane w pierwszym tygodniu ferii zimowych ciekawe zabawy i zajęcia, które odbywać się będą w godzinach pracy placówki. W każdym dniu zapraszamy także dzieci, które od września 2015 r. bedą naszymi przedszkolakami.

Poniedziałek: Bajeczne zabawy integracyjne. Kolorowy deser w wykonaniu dzieci.

Wtorek: Taniec towarzyski, dyskotekowy, teatr.

Środa: Zajęcia artystyczne – rozwijamy wyobraźnię i aktywność twórczą. Zajęcia z jęz. angielskiego.

Czwartek: Łamigłówki mądrej główki – quizy, gry logiczne, zagadki i konkursy z nagrodami.

Piątek: Zabawy i zajęcia logorytmiczne, zdrowe przysmaki małego kucharza.

Nasze przedszkole zapewnia całodzienne wyżywienie wszystkim uczestnikom zabawy. Rodzice dzieci kl. I -III ponoszą koszty wyżywienia.

Zainteresowanych rodziców prosimy o zgłaszanie dzieci szkolnych u nauczycieli grup do dnia 12. 02. 2015r.