Pożegnania nadszedł czas

Dzień Mamy i Taty

Ćwiczenia ruchowe

Dzień Babci i Dziadka

„Dziś życzenia dla babci i dziadka składa wnuków gromadka”… takie słowa można było usłyszeć w naszym przedszkolu w dniach 22.01 – 23.01. Były to dni pełne wzruszeń i radości dla wszystkich świętujących 21.01 oraz 22.01 czyli naszych kochanych Babć i Dziadków.
Dni poprzedzające te ważne wydarzenia obfitowały w liczne próby oraz w pracę nad prezentami dla dziadków. Każda grupa w wyznaczonym dniu oczekiwała wspaniałych gości, którzy licznie przybywali do przedszkola na zaproszenie swoich wnucząt. Przedszkolaki przygotowały wspaniałe inscenizacje, wiersze, piosenki i tańce. Widzowie z zainteresowaniem obserwowali występy małych aktorów i nagradzali je gromkimi brawami. Po części artystycznej ukochane wnuczęta, w dowód pamięci i miłości wręczyły swoim babciom i dziadkom pięknie wykonane prezenty i zaprosiły na słodki poczęstunek.
Wszyscy byli bardzo wzruszeni a wnuki z ufnością przytulały się i siadały na kolanach babci i dziadziusia. Te wspaniałe chwile na długo pozostaną wszystkim w pamięci, a trwałą pamiątką tych spotkań są filmy, zdjęcia i kronika przedszkolna. Fotorelacja z wydarzenia

{gallery}21012015{/gallery}