Śniadanie jak z obrazka

Głosujemy na pracę zgłoszoną do konkursu

W imieniu przedszkolaków zwracamy się z prośbą o wzięcie udziału w losowaniu na pracę prezentującą zdrowe śniadanie zgłoszoną do konkursu pt. „Śniadanie jak z obrazka”w ramach udziału w ogólnopolskim programie „Zdrowy przedszkolak”.

Zasady głosowania:
1. Internauci oddają głos na pracę umieszczoną na stronie internetowej https://zdrowyprzedszkolak.pl/sniadanie-jak-z-obrazka

Po odszukaniu zdjęcia z naszego przedszkola klikamy na nie, a następnie w łapkę znajdującą się pod oknem ze zdjęciem.  Logujemy się na Facebooka i wtedy nasz głos zostaje przyjęty.
2. Termin głosowania: do 10 marca 2016 r.
3. Podczas głosowania jedna osoba może oddać maksymalnie 1 głos w ciągu 24 godzin

Drodzy Rodzice!
Wśród zdjęć „zdrowego śniadania” z największą liczbą głosów Internautów przyznawane będą nagrody, dlatego przedszkolaki liczą na Wasze zaangażowanie. Aby zdrowe śniadanie naszych dzieci zostało nagrodzone zachęćcie do codziennego głosowania swoich przyjaciół, znajomych i rodziny.

Nasza propozycja:
Kliknij aby powiększyć