Starszaki robią soki i koktajle owocowo-warzywne

Starszaki robią soki i koktajle owocowo - warzywne
Wszyscy dobrze wiedzą jakie bogate w witaminy są soki owocowe czy warzywne. Warto pomóc dziecku polubić je. Soki, czy koktajle, to nie tylko doskonałe źródło witamin i cennych składników, ale  pyszniejsze są niż słodycze. Przekonały się o tym dzieci z grupy III, które w piątek podczas zajęć kulinarnych uczyły się przez działanie. Degustacja wspólnie z rodzicami i opiekunem zachęciła dzieci do sporego wypicia soków i koktajli. Wszystkim bardzo smakowały, ponieważ wykonane były przez dzieci, bez cukru i konserwantów. Dodam, że ciekawe było smakowe zestawienie owoców i warzyw:
- pietruszka, marchewka, gruszka;
- banan, śliwki, grejpfrut, mandarynki, jogurt naturalny.
Degustacja była udana, bezpieczeństwo zapewnione i dużo radości z wykonanej pracy! Dbamy o nasze zdrowie!!!Fotorelacja z wydarzenia

{gallery}soki{/gallery}