Pożegnania nadszedł czas

Dzień Mamy i Taty

Ćwiczenia ruchowe

Nowy adres strony internetowej

Blisko 20 lat temu z inicjatywy ówczesnej pani dyrektor Urszuli Moskal pojawił się pomysł stworzenia internetowej strony Publicznego Przedszkola w Niedomicach. Jako rodzic, mieszkaniec i pasjonat tworzenia stron podjąłem się tego zadania. Wspólnymi siłami wraz z pracownikami przedszkola po zebraniu materiałów, grafik, zredagowaniu tekstów, światło dzienne ujrzała pierwsza wersja strony. Przez te wszystkie lata wygląd strony się zmieniał. Nie zmieniało się natomiast zaangażowanie pracowników przedszkola w "życie" strony. To dzięki nim treści na stronie były aktualne. Każdy mógł zobaczyć jak "od kuchni" wyglądają prowadzone zajęcia z dziećmi, przejrzeć liczne fotorelacje z uroczystości odbywających się w przedszkolu oraz imprez organizowanych poza nim. To wszystko powodowało, że nasza współpraca przebiegała idealnie.
Za te wszystkie lata, mnóstwo maili, telefonów, godzin kodowania z całego serca DZIĘKUJĘ!!!
Całemu gronu pedagogicznemu i wszystkim pracownikom życzę wszystkeigo co najlepsze!

Nowy adres strony: https://ppniedomice.przedszkolna.net/